Zakázková výroba samolepek, štítků a tabulí

Zakázková výroba štítků, samolepek, cedulek - TECHNOR Hradec Králové
Obsah:
·  Velkoformátové desky a samolepící fólie s potiskem
·  Nestandardní fotoluminiscenční únikové a požární značení
  
  
 
 

Vedle standardní nabídky bezpečnostních tabulek a fotoluminiscenčního značení únikových cest dodáváme široké spektrum zakázkových štítků, samolepek a tabulí. Vyrobíme a dodáme sortiment od malých reklamních samolepek a výrobních štítků přes informační a navigační plastové tabule až po velkoformátové hliníkové desky.

Ceny štítků a tabulí vyráběných na zakázku se odvíjí od materiálu, velikosti a vyráběného množství. Na konečnou cenu má vliv i použitá grafika, tedy zda grafiku dodá zákazník či ji budeme tvořit u nás, a zda bude námi tvořená grafika vycházet z jednoduchých piktogramů nebo bude její tvoření složitější (například firemní logo). Nelze tedy dopředu říci, kolik konkrétní štítek bude zákazníka v nákupu stát.

Pošlete-li nám dotaz na e-mail technor(a)technor.cz, rádi Vám pošleme cenovou nabídku. V dotazu, prosím, upřesněte o jaký materiál se jedná (samolepka, plast, hliník, hliníkovoplastový kompozit), jaké jsou rozměry štítku nebo tabule (u plastů a hliníku uveďte prosím i tloušťku materiálu), jaké potřebujete množství a popis grafiky (ideální je náčrtek nebo ofocený náhled).

Velkoformátové desky a samolepící fólie s potiskem

 

Technologie velkoplošného digitálního tisku nám poskytuje možnost zpracovat jak jednodušší grafiku složenou z piktogramů a textů, tak i digitální fotografii. Vyrobit pro Vás umíme firemní štít s logem a názvem Vaší firmy, navigační popisy budov nebo velkoobjemových nádrží, samolepící i deskový reklamní plakát či velkoplošnou výstražnou tabuli upozorňující na rizika a omezení při vjezdu na staveniště.

Naše zařízení nám umožňuje potisknout rolový a deskový materiál až do šíře 1600mm. Potiskujeme samolepící fólie, bannery a deskové materiály jako je plast, hliníkový plech nebo třeba i překližka. Potisk je aplikován bioinkousty nové generace vytvrzovanými na povrchu materiálu okamžitě pomocí horkého vzduchu. Tyto inkousty umožňují potisk i nekoutovaných materiálů (bez povrchové úpravy) jako je třeba karton, polykarbonát, překližka nebo plech. Výhodou těchto inkoustů je, že po zaschnutí neztrácejí svoji elasticitu.

 

Velkoplošná cedule - vjezdu na stavbu

Velkoplošná cedule - rizika a omezení ve vjezdu na stavbu

 

Úspěšně dodáváme velkoformátové potisknuté desky z hliníkovoplastového kompozitu (sendviče Alu-Plast-Alu). Tyto desky jsou velice pevné a dokonale odolné vůči tepelnému zkroucení a proti prohybu při působení větru. Pro výrobu tabule o rozměrech například 1500x1000mm plně postačí deska s tloušťkou materiálu 3mm (lze ale dodat i 5mm nebo 10mm). Hliníkový sendvič je násobně pevnější než plastový materiál stejné tloušťky (síly) při srovnatelné ceně.

Nestandardní fotoluminiscenční únikové a požární značení

 

Realizujeme také dodávky fotoluminiscenčního (samosvítivého) značení, které je pro potřeby zákazníka odlišné od standardní nabídky fotoluminiscenčních značek ať již pozměněnou grafikou, upravenými rozměry nebo vyššími požadavky na pevnost a odolnost tabulek. Vyrobit a dodat můžeme fotoluminiscenční cedule a polepy s prakticky jakoukoliv (i plnobarevnou) grafikou. Můžeme také dodat protipožární a únikové značení určené do velkých výrobních nebo sportovních hal, které kvůli rozpoznatelnosti vyžadují násobně větší rozměry.

 

Velkoplošné fotoluminiscenční značení

Velkoplošné fotoluminiscenční značení únikového východu

 

Při výrobě fotoluminiscenčního značení jsme omezeni rozměrem 600mm na kratší straně formátu. Jsme tedy schopni dodat například značky směru úniku v rozměru 1200x600mm (nebo v nestandardním poměru stran i třeba 2500x600mm).

 

Fotoluminiscenční únikové tabulky v nestandardním rozměru - materiál plast 1 mm

 

Realizujeme také dodávky fotoluminiscenčního značení v nestandardním rozměru a materiálovém provedení. Dle požadavků zákazníka upravíme rozměry a poměry stran (v souladu s nařízením vlády č.11/2002Sb.) a vyrobíme tabulky s vyšší pevností aplikací na plast o síle 1mm. Použít lze také hliník nebo plast do tloušťky 3mm.